Lietotāju attālinātā palīdzība “ECO” – sniedzam attālinātu lietotāju atbalstu ar reaģēšanas laiku līdz 12 stundām no pieteikuma reģistrēšanas brīdi. Šis pakalpojums būs noderīgs tiem, kam nav kritiska IT infrastruktūra un problēmu novēršanai var tikt veltīts ilgāks laiks, saņemot atbalstu rindas kārtībā.

Lietotāju attālinātā palīdzība “Standard” – sniedzam attālinātu lietotāju atbalstu ar standarta reaģēšanas laiku līdz 6 stundām no pieteikuma reģistrēšanas brīdi. Bezmaksas viena stunda klātienē pie klienta Ventspils teritorijā.

Lietotāju attālinātā palīdzība “PRO” – sniedzam attālinātu lietotāju atbalstu ar standarta reaģēšanas laiku līdz 3 stundām no pieteikuma reģistrēšanas brīdi. Piemērots kritiskām infrastruktūrām, kur palīdzības risināšanai nepieciešama steidzama rīcība. Bezmaksas 2 stundas pie klienta klātienē Ventspils teritorijā.

Serveru instalēšana un apkalpošana – uzinstalēsim un uzturēsim dažādus fiziskus un virtuālus Linux/Windows serverus. Nodrošinām nepārtrauktu to darbību, atjauninājumus, problēmu risināšanu, rezerves kopiju veidošanu kā arī nepārtrauktu sistēmu darbības monitorings.

Tīkla iekārtu konfigurēšana un apkalpošana – uzbūvēsim un uzturēsim drošu vadu un bezvadu sakaru tīklu. Nodrošinām nepārtrauktu to darbību, atjauninājumus, problēmu risināšanu, rezerves kopiju veidošanu kā arī nepārtrauktu sistēmu darbības monitorings.

Datortehnikas serviss – datoru instalēšana, pārinstalēšana, komponentu nomaiņa, datu pārcelšana, disku klonēšana, diagnostika, apkope u.c.

ITEA VPS (Virtuālais privātais serveris) – piedāvājam izvietot savus serverus mūsu mākoņpakalpojumu sistēmā. Standartā nodrošinām pilnu sistēmas administrēšanu – nepārtrauktu darbības nodrošināšanu, atjauninājumus, problēmu risināšanu, rezerves kopiju veidošanu kā arī nepārtrauktu sistēmu darbības monitorings.

VoIP risinājumi – uzstādīsim un apkalposim jūsu birojā iekšējo telefonu sakarus kā arī sasaistīsim tos ar ārējiem provaideriem (Piemēram, TET).

IT sistēmu audits – auditēsim serverus, datorus, licenču atbilstību, sniegsim rekomendācijas par sistēmas nepieciešamajiem uzlabojumiem.

IT sistēmu dokumentācijas izveide un uzturēšana – izveidosim un uzturēsim dokumentāciju par IT sistēmu darbību, uzbūvi.